لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=63095 شناسه خبر: 63095

امام جمعه آستانه اشرفیه :

شورای شهر بخشی از ویترین شهر است که وضعیت اجتماعی و فرهنگی و مدیریتی ما را بازتاب می دهد

حجت الاسلام والمسلمین ساجدی در مراسم تحلیف شورای شهر آستانه اشرفیه:واقع نگری و واقع گرایی،انعطاف در تعامل با مردم معیار در اقدامات و تصمیم گیری های شما باید قانون باشد .

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛حجت الاسلام والمسلمین ساجدی در مراسم تحلیف شورای شهر آستانه اشرفیه اظهار کرد: شورای شهر بخشی از ویترین شهر است که وضعیت اجتماعی و فرهنگی و مدیریتی ما را بازتاب می دهد که هم رفتار جمعی اعضای شورا و هم گاهی اظهارات و اقدامات فردی آن ها به مراتب بیش از یک بخش جزئی از جامعه بازتاب داشته باشد و این بدلیل اهمیت و حساسیت جایگاه شهرداری و شورای شهر است که این نکته می تواند از حیث اهمیت در استان و حتی در کشور مورد توجه قرار گیرد.
وی درباره توجه به افکار عمومی گفت:توصیه می کنم افکار عمومی را جدی بگیرند و به انتظارات مردم توجه جدی کنند البته مراد از بیان این نکته عوام زدگی و تبعیت از توقعات نا بجا نیست و همچنین هر اقدامی شورای شهر انجام می دهد لااقل به اغنا افکار عمومی توجه جدی شود زیرا مردم همان کسایی هستند که به شما رای داده اند و شما بعنوان نماینده و وکیل آن ها به اداره این بخش از امور شهر بکار گرفته شده اید.
امام جمعه آستانه اشرفیه درباره اثرات مثبت هم اندیشی افزود:با وجود تنوع در دیدگاه سیاسی ،شورای دور اخیر با همه تغییرات از لحاظ تعادل در رفتار و متانت قابل تحسین است و انتظار اینست که با هماهنگی و استفاده از این امتیاز باعث آرامش عمومی و خدمت رسانی بهتر به شهروندان شوید از این رو توصیه میشود با همکاری یکدیگر و همچنین با سایر مسئولین شهر در تصمیم گیری های خود دارای تعادل و متانت باشید.
وی با اشاره به اینکه مراعات قانون اصل اساسی عضویت در شوراست تصریح کرد :واقع نگری و واقع گرایی،انعطاف در تعامل با مردم معیار در اقدامات و تصمیم گیری های شما باید قانون باشد .

 

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2