لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=61768 شناسه خبر: 61768

رئیس هیئت کشتی گیلان :

هدف ما فعالیت ورزش کشتی زیر نظر بخش خصوصی در استان است

رئیس هیئت کشتی گیلان در حاشیه مسابقات لیگ منطقه ای نوجوانان در کیاشهر گفت: هم اکنون بیش از ۱۵ باشگاه در استان گیلان در حال فعالیت می باشند و هدف ما راه اندازی باشگاه هایی است که زیر نظر بخش خصوصی فعالیت نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛نقی هدایتی در خصوص هدف از برگزاری مسابقات کشتی نوجوانان اظهار کرد : همزمان با سراسر کشور به جهت رشد و توسعه کشتی یک دوره مسابقات لیگ منطقه ای در رده نوجوانان در سه رشته آزاد،فرنگی و پهلوانی در حال برگزاری می باشد که این امر برای اولین بار در استان گیلان صورت می پذیرد.

وی با اشاره به نمایندگان گیلان در رده های مختلف کشوری گفت: امسال هشت گشتی گیر به نمایندگی از استان ما در مسابقات انتخابی تیم ملی حضور داشتند که متاسفانه موفق به کسب دوبنده تیم ملی نشدند اما در غالب تیم رعد تهران دو کشتی گیر گیلانی در مسابقات جام بین المللی اسپانیا حضور دارند.

رئیس هیئت کشتی گیلان از فعالیت ها و پیش رفت های کشتی در گیلان افزود : هم اکنون بیش از ۱۵ باشگاه در استان گیلان در حال فعالیت می باشند و هدف ما راه اندازی باشگاه هایی است که زیر نظر بخش خصوصی فعالیت نمایند.

وی در خصوص استقبال  بانوان از این رشته تصریح کرد : احمد الله با تایید اتحادیه جهانی کشتی از پوشش بانوان در این رشته هم اکنون سه باشگاه کشتی آلیش بانوان در شهر های رشت، رودبار و فومن در حال فعالیت می باشند و امیدواریم بتوانیم بزودی کشتی کلاسیک بانوان را نیز راه اندازی کنیم .

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2