لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=61761 شناسه خبر: 61761

بخشدار مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه :

شوراهای اسلامی بازوان پرتوان نظام و برنامه ریزان برای توسعه و رشد روستاها هستند

بخشدار مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه پیش از ظهر امروز در سالن همایش های اداره فرهنگ و ارشاد در بین اعضای شوراهای اسلامی روستا ها گفت : شوراهای اسلامی بازوان پرتوان نظام و برنامه ریزان برای توسعه و رشد روستاها هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ محمد حسن خواه با اشاره به حضور پررنگ مردم بخصوص روستاییان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا اظهار کرد : مردم ایران بخصوص روستاییان در ۲۹ اردیبهشت با حضور گسترده در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا حماسه بزرگ آفریدند و دکتر روحانی عنوان دوازدهمین رییس جمهوری ایران و شما عزیزان را هم به عنوان شوراهای اسلامی روستاها انتخاب کردند.

وی با اشاره به نقش پررنگ شوراهای اسلامی روستاها در نظام گفت :شوراهای اسلامی بازوان پرتوان نظام و برنامه ریزان برای توسعه و رشد روستاها هستند و میتوانند با همدلی، همراهی و وفاق گام های موثری را برای پیشرفت روستا بردارند.

بخشدار مرکزی شهرستان  آستانه اشرفیه در خصوص راه حل برطرف کردن مشکلات مردم بیان کرد :شما معتمدین روستاها هستید و اهالی روستا هم چشم امیدشان به سمت شما و تصمیمات سازنده شما می باشد. درب اتاق من همیشه به روی شما باز بوده و هروقت که بخواهید می توانید درخصوص مشکلات و معضلات روستا و حتی توانمندی ها و پتانسیل روستا باهم تبادل نظر کنیم تا  انشاءا… بتوانیم گام موثری در راه خدمت به مردم بخش برداریم.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2