لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=61741 شناسه خبر: 61741

۳ مدال طلا،نقره و برنز حاصل ورزشکاران آستانه ای در مسابقات آسیایی کاراته قزاقستان

در پایان دومین روز از رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا که در آستانه قزاقستان برگزار شد،ورزشکاران اهل آستانه اشرفیه سه مدال طلا، نقره و برنز کسب کردند و ایران قهرمان این پیکارها شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ در پایان دومین روز از رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا که در آستانه قزاقستان برگزار شد، مهدی رحیمی نژاد مدال صلا،امیرحسین سهرابی برنز و خانم سارا بهمنیار به مدال نقره دست یافتند و تیم ملی ایران  قهرمان شد.

در وزن ۶۰- کیلوگرم ، مهدی رحیمی نژاد ابتدا ۸ بر صفر مقابل هنگ کنگ پیروز شد. در مبارزه دوم نماینده امارات را پس از تساوی صفر بر صفر در وقت قانونی مسابقه با رای داوران شکست داد. سپس موفق شد حریفی از ویتنام را ۶ بر صفر شکست دهد و راهی فینال شود. او در فینال برابر کاراته کایی از اردن قرار گرفت و بانتیجه ۵ بر ۲ پیروز شد و به مدال طلای این وزن دست یافت.

در وزن ۶۷- کیلوگرم ، امیرحسین سهرابی ابتدا نماینده عراق را ۸ بر صفر برد، سپس برابر ژاپن ۶ بر صفر نتیجه را واگذار کرد و در جدول رپه شارژ مقابل حریفی از اردن ۵ بر ۳ پیروز شد و برنز گرفت.

در وزن ۵۰-کیلوگرم، سارا بهمن یار با برتری مقابل چین با نتیجه یک بر صفر، چین تایپه با نتیجه ۶ بر ۲ و هند ۶ بر صفر راهی فینال شد. او در فینال به مصاف نماینده قزاقستان رفت و ۴ بر ۲ شکست خورد و به مدال نقره رسید.

رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا به میزبانی آستانه قزاقستان و با حضور ۲۷ کشور در حال برگزاری است و تیم ملی امید ایران در ترکیب خود از حضور سه ورزشکار اهل آستانه و یک مربی به نام  فاطمه قاسمی سود می‌برد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2