لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=61654 شناسه خبر: 61654

امام جمعه شهرستان آستانه اشرفیه :

تامین اجتماعی یک ساز و کار اجتماعی برای ایجاد امنیت خاطر و آرامش شهروندان است

با فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی پیش از ظهر دیروز امام جمعه شهرستان آستانه اشرفیه به همراه جمعی از مسئولین و روسای ادارات از سازمان تامین اجتماعی شهرستان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛حجت الاسلام و المسلمین ساجدی با تبریک فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی به کارکنان این سازمان اظهار کرد : تامین اجتماعی یک ساز و کار اجتماعی برای ایجاد امنیت خاطر و آرامش شهروندان است .

وی با اشاره به تکریم بازنشستگان گفت : اساس تامین اجتماعی در نظام اجتماعی مدرن در رابطه با افرادی است که در دوران سلامت جسمی و روانی شان جامعه از وجودشان بهره مند شده است و باید از آن ها در دوران از کار افتادگی و بازنشستگی و در مواجهه با برخی از خلاء های مختلف از قبیل مشکلات درمانی و بیکاری  حمایت کند.

امام جمعه شهرستان آستانه اشرفیه با اشاره به آیه شریفه الا به ذکر الله تطمئن القلوب افزود: رمز موفقیت همه فعالیت های اداری و اجتماعی ما مخصوصا سازمان تامین اجتماعی که رسالتش امنیت خاطر و آرامش روانی برای شهروندان است در گرو این است که کارمان خدایی باشد و اگر خدا را ببینیم و خدا را در نظر بگیریم به نظر می آید که مسئولانه ترین خدمات را به مردم ارائه خواهیم داد و از این طریق رسالت این سازمان که هویت آن نیز هست محقق خواهد شد که اگر این چنین باشد نتیجه آن تقوا الهی  خواهد بود.

وی با اشاره به اجرای نظم همراه با تقوا تصریح کرد :افراد تحت پوشش شما موظفند نظم و تقوا را رعایت کنند و همین رعایت نظم باید در مدیران و کارکنان این سازمان نیز باشد.

در پایان پس اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام و المسلمین ساجدی از جمعی از کارکنان نمونه این سازمان بااهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی قدردانی بعمل آمد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2