لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=61569 شناسه خبر: 61569

نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی:

دهیاران پل های ارتباطی بین مردم و دستگاههای اجرایی هستند

نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در جمع دهیاران بخش مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه در سالن اجتکاعات فرمانداری گفت : دهیاران پل های ارتباطی بین مردم و دستگاههای اجرایی هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛محمد حسین قربانی با تبریک روز دهیار به دهیاران بخش مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه اظهار کرد : تعاونی دهیاران دارای ظرفیتی است که این ظرفیت در کمتر دستگاه و سازمان های دیگری به صورت باالقوه نهفته است.هم حمایت حاکمیت را داراست و هم می توان به دلیل جایگاهش در قانون بسیاری از فعالیت ها را از این تعاونی انتظار داشت .تعاونی دهیاران تعاونی قانونمند، نظام مند در بدنه حاکمیت است که از حمایت همه دستگاه ها برخوردار است .
وی در خصوص نگاه ویژه خود به تعاونی دهیاری استان های دیگر کشور گفت : درست است که ما یک استان صنعتی نیستیم و فضای خاصی برای درآمد تعاونی دهیاران تعریف نکرده ایم اما به شخصه باور دارم می شود تعاونی دهیاران را در استان ما آنقدر توانمند ساخت که در عرصه های اقتصادی بتوانند فعالیت کنند و این مگر به تلاش زیاد و پویایی شما دهیاران میسر نمی شود.
و در این خصوص پیشنهادهایی دارم مانند ورود به عرصه های پیمانکاری،برداشت شن و ماسه در معادن ، فروش محصول برنج شهرستان به بسیاری از نهادهای دولتی و با کارهایی از این دست می توان قدرتمند تر از قبل بود.
نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید وحدت بین دهیاران برای موفقیت بیشتر افزود :در هر صورت بودن ۵۷ کنار هم و تشکیل یه فکر مستقل یک ظرفیت بالقوه است . با توجه به گستردگی و پراکندگی که شما در سطح شهرستان دارید خودتان سیاست گذاری کنید و از ظرفیت قانونی مدیران اجرایی شهرستان کمال استفاده را بکنید تا بتوانید در آینده از ظرفیت های استانی بهره مند شوید
وی مولفه های یک فرد شاخص را در نوع تعامل و ارتباط با مردم،با اعضای شورای متخب روستا و دستگاه های اجرایی دانست و تصریح کرد: شما منتخب شورا هستید. حرمت نگه داشتن اعضای شورا توسط شما باید مورد توجه قرار بگیرد. متاسفانه با خبر هستیم که گاهی بعضی مسائل بسیار کوچک منشا اختلافات در روستا ها می شود و نتیجه ای جز پس رفت برای روستا نخواهد داشت .وحدت بین شما و اعضای شورا، احترام متقابل و بودن کنار هم در پیشرفت روز افزون روستا های تان می تواند نقش موثری ایفا بکند.شما پل های ارتباطی بین مردم و دستگاههای اجرایی هستید.
در پایان نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص لایحه حمایت از دهیاران و جذب آن ها توضیحاتی را ارائه داد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2