لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=61402 شناسه خبر: 61402

مسابقات کاراته قهرمانی آسیا:

حضور ۳ کاراته کا و یک مربی اهل آستانه در اردوی تیم ملی کاراته رده سنی امید جمهوری اسلامی ایران

تیم ملی کاراته در رده سنی امید اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا که در کشور قزاقستان برگزار می شود از ۳ کاراته کا و یک مربی اهل آستانه اشرفیه بهره میبرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛به نقل از سایت فدراسیون کاراته، آخرین مرحله اردوی تیم ملی مردان کاراته کشورمان در رده سنی امید و بزرگسال با حضور ۱۶ کاراته کا از صبح روز شنبه ۱۰ تیر ماه در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است و تا زمان اعزام کاراته کاها به مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ پیگیری می شود که در ترکیب رده سنی امید آقایان   مهدی رحیمی نژاد در ۶۰- کیلوگرم و امیرحسین سهرابی در ۶۷- کیلوگرم از آستانه اشرفیه  زیر نظر مربیان خود آقایان  سید شهرام هروی بعنوان سرمربی، شهاب سلطانی، حسین روحانی و سعید حسنی پور بعنوان مربی به مسابقات اعزام می شوند.

شایان ذکر است که خانم سارا بهمنیار بعنوان کاراته کا و خانم فاطمه قاسمی بعنوان مربی ،  تیم ملی امید بانوان کاراته جمهوری اسلامی ایران را در این مسابقات همراهی میکنند.

شانزدهمین دوره پیکارهای کاراته نوجوانان، جوانان و امیدهای قهرمانی آسیا و چهاردهمین دوره رقابتهای کاراته بزرگسالان قهرمانی آسیا از ۲۱ تیرماه به مدت ۶ روز به میزبانی آستانا قزاقستان برگزار می شود.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2