لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=60010 شناسه خبر: 60010

تبعه لهستانی در آئین تشرف به اسلام:

اسلام را دینی برتر برای تکامل یافتم/ پس از دوسال تحقیق مسلمان شدمض

یک مرد ۳۹ ساله لهستانی‌الاصل با حضور در بیت امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه و گفتن شهادتین به دین مبین اسلام تشرف یافت و گفت: اسلام را دینی برتر برای تکامل یافتم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ دنیل ویژونوفسکی مرد ۳۹ ساله اهل کشور لهستان دقایقی پیش با حضور در بیت امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با گفتن شهادتین به دین اسلام مشرف شد.

وی در جمع خبرنگاران بابیان اینکه من فرزند دوم یک خانواده پنج‌نفره هستم گفت: مدت دو سال است که با همسرم خانم صادقی در انگلستان آشنا شدم  که وی یک ایرانی‌الاصل، مسلمان و شیعه ۱۲ امامی هست.این مسیحی تازه‌مسلمان شده با اشاره به چگونگی تشرف خود به اسلام گفت: پس از آشنایی با همسرم و قرار گرفتن در مباحث اصلی اسلام به تحقیق درباره دین اسلام در اینترنت و کتب اسلامی ازجمله قرآن پرداختم و از همین رو اسلام را دینی برتر برای تکامل یافتم.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه نیز در این آئین با ابراز خرسندی از تشرف به اسلام این تبعه لهستان گفت: یکی از بهترین لحظات عمرم را امروز سپری کردم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد ساجدی بابیان اینکه با اشاره به آیه‌ای از قرآن درباره ازدواج افزود: از نشانه‌های خداوند این است که از جنس خودتان زوج‌هایی را برای شما قرار دادیم تا در کنار هم  به یکدیگر سکینه و آرامش بین زن و شوهر عشق و مودت قرار دادیم.

وی با تأکید بر اینکه امروز اسلام تمامی مرزهای دنیا را طی کرده است گفت: قرآن زیاد مطالعه کنید و برای سعادتمند شدن در دنیا و آخرت به دستورات آن عمل کنند.

دنیل ویژونوفسکی فارغ‌التحصیل مهندسی حمل‌ونقل و ساکن کشور انگلستان است که پیش‌ازاین مسیحی کاتولیک بود.

در پایان این آئین حجت‌الاسلام‌والمسلمین ساجدی یک جلد کلام‌الله مجید و یکی از آثار آیت‌الله امینیان امام‌جمعه فقید آستانه‌اشرفیه و نماینده فقید گیلان اهدا کرد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2