لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=59697 شناسه خبر: 59697

چند نکته درباره یک جوابیه

باتوجه به موارد مطرح شده در جوابیه آقای داداشی ذکر چند نکته ضروریست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ در پی انتشار خبر «پشت پرده سکوت حرم مطهر در اعیاد شعبانیه!» حسین داداشی رئیس هیئت امنای حرم مطهر جوابیه‌ای صادر کرد که تنها جهت تنویر افکار عمومی در این جوابیه به چند نکته بسنده خواهیم کرد.

۱- متن با دعوت به پرهیز از تفرقه‌افکنی و دشمنی در بین مردم آغازشده که نه‌تنها بر بنده بلکه برای تعداد زیادی از مخاطبان طرفین اتهام مشخص نیست.

۲- در بخشی دیگر آستان‌خبر را دعوت به همراهی با مردم شهر و دعوت در جاده انصاف کرده‌اید که کارنامه آستان‌خبر در فعالیت چند ساله خود گواه چگونگی عملکرد این رسانه است.

۳-در بخش دیگر درحرکتی حساب‌شده نوک پیکان کم‌کاری را به سمت نیروهای خدوم آستان مقدس و جوانان فعال آن چرخاندید دقیقاً نقض صحیحتان را اثبات کنید چراکه سؤال اینجاست چرا باوجود چنین جوانان پویا و خلاق وضعیت این‌گونه شده، کما اینکه همین جوانان در نقاط دیگر شهرستان بارها و بارها توانایی و ظرفیت خود را فراتر از شهرستان نشان داده‌اند.

۴- پسندیده بود که در جوابیه، هرچند کوتاه به‌نقد مطرح‌شده اشاره‌ای می‌شد.

۵- گوش دادن به الهام ابلیس و شیطان تهمت سنگینی است که بشر از قضاوت صحت‌وسقم آن عاجز است از همین رو از ترس گناه سنگین این اتهام از شما دعوت می‌کنم که به‌اتفاق به خدای عزوجل پناه بریم.

و در پایان ذکر این نکته ضرورتی است که به نظر می‌رسد نوع ادبیات بکار رفته در جوابیه‌تان از روی عصبانیت شدید ناشی از انتقاد و عجله باشد، وگرنه با توجه به سابقه فعالیت سیاسی، مطبوعاتی و مذهبی‌تان این‌گونه اتهام زنی فاصله زیادی با ارزش‌های اخلاقی دارد.

 

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2