لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=55938 شناسه خبر: 55938

پیدا کنید پرتقال فروش را!

غاز بودن مرغ‌ها وجه مشترک دو فرماندار!

گیلـــــــمردای در آخرین نوشته خود به دنبال یافتن پرتقال‌فروش رفت …

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ اندر حکایات عجیب شهرستان ما، تکرار دقیق و بی کم‌وکاست تاریخ است که گویی آن‌چنان با سرنوشت سیاسی «سیاسی‌ترین شهرستان استان گیلان» آمیخته‌شده که باورش شاید برای خیلی‌ها سخت باشد تا حتی در مخیله و ضمیر ناخودآگاه خود، جز این ردای پاره‌پاره بر قامت رعنا و رشید پر پتانسیل‌ترین شهرستان استان گیلان، متصور ردای دیگری باشند!

مگر می‌شود با «تارِ» غرور، خودبزرگ‌بینی، خودخواهی و منفعت‌طلبی و «پودِ» تفرقه و اختلاف، ردایی برازنده بافت؟! آنجا که مردمانش، در حیاتی‌ترین زمان انتخابِ سرنوشتِ خویش، با آرمان‌های چندین ساله خود، لَج می‌کنند و آن‌چنان خود را به «کوچهِ علی چپ» می‌زنند که گویی منطق و عقلشان را دنبال «نخود سیاه» فرستاده و با این احساس دل خنکی، از خود چنان انتقام بگیرند که سلیم‌ترین عقل‌ها نیز، نپندارش! …مگر می‌شود باور کرد، در امتداد این، تحول را؟

البته قصد ندارم، بیش از این ناامیدتان کنم که گویند ناامیدی از شیطان است، اما آیا باور خواهید کرد، این دروغ مصلحتی را، آنجایی که هدف وسیله را توجیه می‌کند؟! دروغ، دروغ، دروغ و بازهم دروغ.

می‌خواهم ببرمتان به ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، تودیع و معارفه بخشدار اسبق و سابق فعلی در سکوت محض خبری و بدون حضور مسئولان ارشد استان و نماینده شهرستان! آن‌هم پس از یک ماه و اندی از امضاء حکم بخشدار جدید آن زمان و پس از کنسل شدن اولین جلسه تودیع و معارفه به علت کشمکش‌های سیاسی منجر به تفرقه و اختلاف بین نماینده معتقد به غاز بودن مرغ‌های همسایه و فرماندار بومی سابق! فدایی مرغ‌های محله ما! (البته در مثال مناقشه نیست)

و ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۵، تودیع و معارفه بخشدار سابق مورد اختلاف چندساله و همیشه «منتظر یه خسته نباشید!» و جدید، البته به‌زعم مردم یهویی! ولی به دید منابع آگاه! پس از یک ماه و اندی از امضاء حکم بخشدار جدید و بازهم بدون حضور مسئولان ارشد استانداری و نماینده شهرستان! و در پی کشمکش‌های آشنای همیشگی بین همان نماینده ولی با یک فرماندار غیربومی! معتقد به غاز بودن مرغ‌های محله ما.

و این داستان، همچنان ادامه دارد در شهرستان استاندار گیلان…

…پیدا کنید پرتقال فروش را!

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2