لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=55932 شناسه خبر: 55932

حاشیه‌های مراسم تودیع و معارفه بخشدار کیاشهر:

از استندآپ سیاسی مسئولان تا حضور حاجتی در مراسم تودیع و معارفه

مراسم تودیع و معارفه روز گذشته بخشدار کیاشهر در سالن دکتر حسابی این شهر برگزار شد که همراه با حاشیه‌های جالبی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ پس از تأخیر ۳۰ دقیقه‌ای در آغاز برگزاری مراسم تودیع و معارفه بخشدار کیاشهر که به چشم می‌خورد نوع حضور و نشستن تعدادی از مسئولان در بالای سِن به سبک صندلی انتظار برای اجرای استندآپ سیاسی نوبتی بود که به نظر می‌رسد این رویه چندین ماهه شورای اداری بخش کیاشهر است. (توضیح اینکه استندآپ به معنی اجرای ایستاده است و حرف بدی تلفی نمی‌شود)

حاشیه دیگر مراسم روز گذشته، اشتباه لفظی سخنرانان این مراسم در نام بردن نام فامیلی بخشدار جدید بود که حجت حاجی پور را حاجتی خطاب می‌کردند که این خود می‌تواند مصداق رویکرد علمی سخنرانان در شبیه‌سازی بخشدار جدید با نام حاجتی مدیرکل آموزش‌وپرورش گیلان دانست.

عدم حضور مسئولان استانی در مراسم به‌اندازه‌ای پررنگ بود که نتوان از آن به‌سادگی چشم‌پوشی کرد؛هرچند که خلأ حضور نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مراسم تودیع و معارفه با حضور مشاوران وی پر شده بود.

به نظر می‌رسد که برگزاری مراسم تودیع و معارفه در بخش کیاشهر، با توجه به تجربه مشابه دوره قبل در جایگزینی خوشحال با بابایی بخشدار اسبق این بخش، نشان از صاحب سبک بودن کیاشهر در برگزاری این نوع تودیع و معارفه است.

جدای از عدم پذیرایی و سخنان مبالغه‌آمیز سخنرانان در ارتباط با بخشدار سابق که تداعی‌کننده این فرضیه است که چرا باوجوداین همه ویژگی مثبت رضایت به رفتن وی دادند، می‌توان به تشویق‌های حاضرین و شاید مدعوین بخشدار جدید در هنگام ایراد سخن وی به‌عنوان یکی دیگر از نکات برجسته برگزاری مراسم روز گذشته اشاره کرد.

 

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2