شناسه خبر: 55818

امام‌جمعه کیاشهر در همایش بصیرتی 9دی آستانه‌اشرفیه:

فتنه تقابل خصمانه دوست و همراهی دوستانه با دشمن مکار است/ همه گروه‌ها و جریانات در حماسه ۹ دی حضور داشتند

امام‌جمعه کیاشهر در همایش بصیرتی ۹دی آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه فتنه تقابل خصمانه دوست و همراهی دوستانه با دشمن مکار است گفت: همه گروه‌ها و جریانات در حماسه ۹ دی حضور داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدعلی کریمی در همایش بصیرتی حماسه ۹ دی در حسینیه اعظم حرم مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف اظهار داشت: جریان تلخ فتنه و حماسه جاوید و بصیرتی مردم ایران در ۹ دی ۱۳۸۸ باید از زوایای مختلف موردبررسی و مطالعه قرار گیرد.

وی برگزاری برنامه‌های مناسبتی به‌منظور گرامیداشت حماسه ۹ دی باوجود گذشته ۷ سال از سال ۱۳۸۸ را نشان از اهمیت این دوران دانست و گفت: مردم ایران با تأسی از واقعه عاشورا در حماسه ۹ دی نقش‌آفرینی کردند.

امام‌جمعه کیاشهر بابیان اینکه فتنه تقابل خصمانه دوست و همراهی دوستانه با دشمن مکار است افزود: در فتنه سال ۱۳۸۸ چه گذشت که سرانجام آن تبدیل به مدال زرین افتخارآمیز برای مردم ایران در حماسه ۹ دی شد.

کریمی فتنه را پدیده‌ای پرمخاطره‌تر از قتل و کشتار عنوان کرد و گفت: فتنه از زمان آدم ابوالبشر بود که مایه هبوط وی از بهشت به زمین شد.

وی با اذعان به اینکه همه گروه‌ها و جریانات در حماسه ۹ دی حضور داشتند بیان کرد: تبعیت از قانون اساسی و ولایت‌فقیه مانع از بروز چنین فتنه‌هایی می‌شود.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان آستانه‌اشرفیه
تبلیغ
تبلیغ
ads2