لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=51007 شناسه خبر: 51007

استاندار گیلان:

میزان اشتغال در استان گیلان کافی نیست

استاندار گیلان با بیان اینکه در سه سال اخیر رتبه برتر کسب و کار را به دست آوردیم، گفت: میزان اشتغال در گیلان و انزلی کافی نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ محمدعلی نجفی ظهر امروز در مراسم افتتاح ۲ هزار و ۶۴۸ واحد پروژه مسکن مهر بندرانزلی که با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مجتمع یاس نبوی برگزار شد, اظهار داشت: گیلان سهم قابل توجهی از پروژه‌های مسکن مهر کشور داشته است و زیبایی این پروژه این است که تشکلات تعاونی برای آن کمک کردند.

استاندار گیلان با بیان اینکه امام خمینی(ره) مردم را ولی نعمت می‌داند، گفت: مقام معظم رهبری و رئیس جمهور به خدمت رسانی به مردم تاکید می‌کنند و این پروژه جزء پروژه‌های هفته دولت بود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان از افتتاح هزار و ۱۸۷ پروژه در هفته دولت خبر داد و گفت: بندرانزلی در توسعه گیلان نقش موثری داشته و دارد و نگاه ویژه‌ای به بندرانزلی داریم.

وی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم در تمامی پروژه‌ها فعالانه حاضر شویم، بیان کرد: وظیفه خود می‌دانیم که به مردم خدمت‌رسانی کنیم و افتخار می‌کنیم از هزار و ۴۲۳ میلیارد تومانی که برای هفته دولت هزینه شد ۷۵۰ میلیارد تومان مربوط به بخش خصوصی است.

استاندار گیلان بخش خصوصی گیلان را فعال دانست و گفت: در سه سال اخیر رتبه برتر کسب و کار را به دست آوردیم و می‌دانیم میزان اشتغال در گیلان و انزلی کافی نیست.

نجفی با بیان اینکه پروژه مسکن مهر گیلان تا پایان امسال باید تمام شود، اظهار کرد: مشکلاتی در زیرساخت‌ها وجود دارد و مسکن مهر رشت و شهرستان‌ها به توجه ویژه نیاز دارد که باید با مشارکت بانک مسکن مشکلات را سپری کنیم.

نماینده عالی دولت در استان گیلان خاطرنشان کرد: سال گذشته اعتبارات کشور به یک پنجم کاهش یافت و کشور با ۲۰ میلیارد دلار اداره شد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2