لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=50019 شناسه خبر: 50019

«تهدیدهای پاشنه آشیلی» چند به‌اصطلاح، اصلاح‌طلب!

چند صباحی است که چند به‌اصطلاح اصلاح‌طلب! آن‌چنان مشغول «خاک بلند کردن روی یخ» هستند که با سکوت آن چهره‌های سرشناس اصلاح‌طلب شهرستان و مجال جولان دادن به این افراطیون حزبی، اقرار نیست که ادعا کنم که مدتی است بوی حلوای اصلاح‌طلبی شهرستان در فضای سیاسی شهرستان، پیچیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ گیلـــــــمردای نوشت: گرچه در خصوص مقایسه برخی از چهره‌های سرشناس اصلاح‌طلب شهرستان آستانه‌اشرفیه با یکدیگر و سایر مدعیان اصلاح‌طلبی باید گفت: «زین حَسن تا آن حَسن صد گَز رَسن» ولی چند صباحی است که چند به‌اصطلاح اصلاح‌طلب! آن‌چنان مشغول «خاک بلند کردن روی یخ» هستند که با سکوت آن چهره‌های سرشناس اصلاح‌طلب شهرستان و مجال جولان دادن به این افراطیون حزبی، اقرار نیست که ادعا کنم که مدتی است بوی حلوای اصلاح‌طلبی شهرستان در فضای سیاسی شهرستان، پیچیده است.

اوج این «بَند آب دادن‌های متوالی» را می‌توان در سخنان متناقض چند تن از این افراطیون در «نشست هم‌اندیشی حامیان دولت تدبیر و امید» در سالن اجتماعات الزهرا آستانه‌اشرفیه با حضور علی‌اکبر پوراوزان مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استانداری گیلان، به عینه مشاهده نمود که ازیک‌طرف عملکرد دولت قبل را زیر سؤال برده و از طرف دیگر، برای دولت تدبیر و امید به علت انجام ندادن آن عملکردهای مورد نکوهش شده دولت احمدی‌نژاد در باب استخدام‌های فله‌ای، خط‌ونشان کشیده و با «تهدیدهای پاشنه آشیلی» فریاد زدند که «ما را هم از این نَمد، کُلاهی است!»

به‌هرحال بهتر بود تا بجای این «قُمپز درکردن‌ها» توسط عده‌ای که همواره عادت دارند «میان پیغمبران، جرجیس را انتخاب کنند» و با کج‌سلیقگی‌های ناتمام خود، دست همه را در حنا بگذارند، نشست‌های هم‌اندیشی آینده، با محوریت «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» باشد نه طاقچه بالا نهادن و انتظار بیجای اقدام و عمل عده‌ای از دولت تدبیر و امید جهت استخدام آنان در نهادهای دولتی!

هرچند در پایان نشست، خط بطلانی بر برخی بهانه‌های بنی اسرائیلی این «انتصاب طلبان به‌ظاهر اصلاح‌طلب» کشیده شد ولی توصیه می‌گردد تا اصلاح‌طلبان واقعی شهرستان، برای یک‌بار هم شده، به شهروندان اعلام نمایند که با خودشان، چند چند هستند و از «یک بام و دوهوایی» بپرهیزند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2