لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=48148 شناسه خبر: 48148

لزوم جدی ورود فرماندار برای کمک به بحث نظارتی شورای اسلامی شهر؛

علی‌رغم تداوم بارش هنوز نشست ستاد بحران در شهر تشکیل نشده است! +جدیدترین تصاویر آب‌گرفتگی

علی‌رغم تداوم بارش‌های باران و مشکلات پیش آمده برای مردم، هنوز نشست ستاد بحران در شهرداری آستانه‌اشرفیه برای حل مشکلات عبور و مرور مردم و آب‌گرفتگی خیابان‌ها تشکیل نداده است و شورای اسلامی شهر نیز در برابر این مسئله و کم‌کاری شهردار بی‌تفاوت است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ نخستین بارش تابستانی باران از نخستین ساعات بامداد امروز در آستانه‌اشرفیه آغاز شد که به دلیل بی‌توجهی مدیریت شهری به پیش‌بینی هواشناسی، مردم را دچار مشکلات عدیده‌ای در عبور و مرور کرده است.

عدم آگاهی به مسائل حداقلی مدیریت شهری به‌جایی رسیده که با تداوم بارش‌ها هنوز جلسه ستاد بحران در شهرداری آستانه‌اشرفیه تشکیل نشده و جای سؤال دارد که چرا شورای اسلامی شهر به‌عنوان مهم‌ترین نهاد نظارتی شهرداری واکنشی در این خصوص نداشته است.

اولویت برگزاری جلسه برای تقسیم اتاق‌های تازه به‌هم‌ریخته توسط شهردار، نسبت به برگزاری جلسه ستاد بحران و همچنین مشکلات موجود در سطح شهر زخمی و آب‌گرفته آستانه‌اشرفیه و ضعف نظارتی و رهاشده بر عملکرد شهرداری توسط شورای اسلامی شهر، ورود مستقیم فرماندار شهرستان به عنوان عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان برای سامان دادن به اوضاع آشفته را می‌طلبد.

گفتنی است آخرین نشست ستاد بحران شهرداری آستانه‌اشرفیه مربوط به بارش برف در اسفند سال گذشته بود و این درحالی است که روز گذشته در کانال تلگرامی منتسب به شهرداری آستانه‌اشرفیه هشدارهای لازم از طرف هواشناسی داده شده بود.

در طی روزهای اخیر نارضایتی بسیاری از سوی پرسنل شهرداری برای عدم دریافت حقوق‌های دریافتی، کارکنان تاکسی بی‌سیم ۱۳۳ به دلیل بلاتکلیفی در تنظیم قراردادها و نابسامانی شهرداری در پی تخریب اتاق‌های آن و عدم پاسخگویی مناسب به شهروندان از جمله مهمترین مشکلات این روزهای شهرداری در پی نظارت نامناسب شورای اسلامی شهر است.

آب گرفتگی در شهر (7) آب گرفتگی در شهر (1) آب گرفتگی در شهر (2) آب گرفتگی در شهر (3) آب گرفتگی در شهر (4) آب گرفتگی در شهر (5) آب گرفتگی در شهر (6)

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2