لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=43593 شناسه خبر: 43593

قربانی کاندیدای منتخب اصلاح‌طلبان در آستانه‌اشرفیه شد+ بیانیه

شورای مشورتی اصلاح‌طلبان با انتشار بیانیه‌ای قربانی را کاندیدای منتخب خود معرفی کرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر، دقایقی پیش شورای مشورتی اصلاح‌طلبان، شورای راهبردی حامیان دولت تدبیر و امید، حزب کارگزاران سازندگی ایران اسلامی، حزب اعتماد ملی، انجمن اسلامی معلمان ایران و مجمع پیروان خط امام در بیانیه‌ای محمدحسین قربانی را به‌عنوان کاندیدای منتخب […]

شورای مشورتی اصلاح‌طلبان با انتشار بیانیه‌ای قربانی را کاندیدای منتخب خود معرفی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر، دقایقی پیش شورای مشورتی اصلاح‌طلبان، شورای راهبردی حامیان دولت تدبیر و امید، حزب کارگزاران سازندگی ایران اسلامی، حزب اعتماد ملی، انجمن اسلامی معلمان ایران و مجمع پیروان خط امام در بیانیه‌ای محمدحسین قربانی را به‌عنوان کاندیدای منتخب خود معرفی کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: وجود یک مجلس کارآمد، معتدل با تعامل مثبت و سازنده با دولت، نقش بنیانی در حل و رفع مشکلات کشور دارد. اصلاح طلبان و اعتدال گرایان کشور بر این باورند که برای شکل‌گیری مجلسی معتدل و غیر افراطی (اگرچه خود کاندیدایی نداشته یاشند) از میان کاندیداهای تأیید شده، از کسانی حمایت کنند که معتقد به اعتدال در روش، تعامل سازنده و مثبت با دولت، تنش زدایی در سیاست خارجی، دفاع از حقوق ملت و حق شهروندی، حقوق زنان و جوانان، حمایت از رشد و توسعه نهادهای مدنی و احزاب و درعین حال امکان رأی آوردن داشته باشند.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است باتوجه به مذاکرات مستقیم با کاندیداهای دارای شرایط نسبی مذکور و نظرسنجی از طریق جهاد دانشگاهی دانشگاه گیلان، محمدحسین قربانی، با شرط تعهد به اجرای مطالبات فوق‌الذکر از شرایط نسبی بیشتری برخوردار بود. شورای مشورتی اصلاح‌طلبان، شورای راهبردی حامیان دولت تدبیر و امید، حزب کارگزاران سازندگی ایران اسلامی، حزب اعتماد ملی، انجمن اسلامی معلمان ایران و مجمع پیروان خط امام در انتخابات هفت اسفند ۱۳۹۴ به محمدحسین قربانی رأی می‌دهند.

این بیانیه توسط اعضای شورای مشورتی به پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر ارسال شده است.

بیانیه0

انتهای پیام/

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2