شناسه خبر: 43005

تیر برق شکسته میهمان ناخوانده‌ای بر روی سر شهروندان آستانه‌اشرفیه

شکستگی تیر برق علاوه بر رقم زدن تصویری زشت در فضای شهری احتمال وقوع تلفات جانی برای شهروندان را براثر سقوط احتمالی در پی خواهد داشت. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر پس از گذشت هفت روز از بارش برف در آستانه‌اشرفیه هنوز آثار بقایای برف در شهرستان از بین نرفته است. یکی از اداره‌های درگیر […]

شکستگی تیر برق علاوه بر رقم زدن تصویری زشت در فضای شهری احتمال وقوع تلفات جانی برای شهروندان را براثر سقوط احتمالی در پی خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر پس از گذشت هفت روز از بارش برف در آستانه‌اشرفیه هنوز آثار بقایای برف در شهرستان از بین نرفته است.

یکی از اداره‌های درگیر با مسئله برف، اداره برق شهرستان آستانه‌اشرفیه بود که پس از بارش، قریب به ۲۰ روستا در این شهرستان با مشکل قطعی برق مواجه بودند که این مشکل در برخی از مناطق شهری آستانه‌اشرفیه نیز دیده شد.

تصویر-هشتم-بهمن-از-تیر-برق

تصویر-امروز-از-تیر-برق

تصاویر بالا مربوط به یکی از حوادثی است که براثر بارش برف و شاید فرسودگی تجهیزات، باعث شکستگی تیر برق واقع در ورودی بازار جلالیه شده که باوجود گذشت بیش از یک هفته هنوز اقدامی برای تعمیر یا تعویض آن صورت نگرفته است.

انتظار می‌رود باگذشت این مدت از بارش برف مسئولان شهرستان نسبت به رفع مشکلات باقیمانده از بارش تلاش کرده تا خدای‌نکرده شائبه کم‌کاری یا ناتوانی آن‌ها در ارتباط با مدیریت بحران همچنان در اذهان به یادگار نماند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان آستانه‌اشرفیه
تبلیغ
تبلیغ
ads2